Kdo jsme


Mgr. Pavlína Komedová, LL.M., advokát

Studium Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze dokončila v roce 2011. Již během studia získávala zkušenosti v advokátní kanceláři se specializací na obchodní právo, oblast stavebnictví a právo obchodních společností. V rámci své další praxe však získala zkušenosti i v mnoha dalších právních odvětvích - od práva pracovního či správního přes právo rodinné.

V roce 2020 pak dokončila studijní program "Alternativní řešení sporů a mediace" na CEVRO Institut, získala titul LL.M. a cenné dovednosti ve vyjednávání a mediaci komplikovaných kauz.  

Stavebnímu právu se Mgr. Pavlína Komedová, LL.M. věnuje již přes deset let. Na řadu souvisejících témat pak publikuje mimo jiné i odborné články a komentáře. 

V oblasti práva trestního pak Mgr. Pavlína Komedová, LL.M. pracuje s obětmi trestných činů, včetně obětí domácího násilí. V této problematice se pravidelně účastní odborných konferencí. V rámci činnosti PRO BONO slouží zároveň jako dobrovolník - poradce pro oběti trestných činů v Bílém kruhu bezpečí. Je rovněž vedena v Registru poskytovatelů pomoci obětem trestných činů při Ministerstvu spravedlnosti).

Rodinné právo se pak poslední dobou rovněž stává jedním z důležitých témat právní činnosti, a to se zaměřením na zprostředkování dohody mezi rodiči nezletilých dětí a hledání kompromisů. 

Další činností je také poskytování služeb klientům se specifickými duševními potřebami (spolupráce např. se spolkem KOLUMBUS zaměřeném na pomoc lidem s duševním onemocněním). 

Díky svému širokému záběru je schopna vidět Vaši situaci s nadhledem a vymyslet cesty, které vedou ke skutečnému řešení. 

Mgr. Pavlína Komedová, LL.M. hovoří plynně anglicky a poskytuje služby rovněž zahraničním klientům.

Advokátní kancelář Mgr. Pavlíny Komedové, LL.M., Anny Letenské 34/7, Vinohrady, 120 00, IČO: 752 00 813,                  komedova@ak-komedova.cz, mob.: +420 604 20 70 21
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!